Anasayfa
Forum
E-kart
Şiirler
Hikayeler
Güzel sözler
Aşk Testi

En güzel doğum günü yaş günü tebrik kutlama mesajları yazıları hazır mesajlar güzel sözler - doğum günü cep sms kutlama mesajları 2


Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir... Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara.
Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hıç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle... Doğum günün kutlu olsun.
Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir "hayat pastası" yapabiliriz sanırım... Nice yaşlara!
Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir yıldı" dersin.. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Nice yıllara.
365 sayfalık bir öykü daha başlıyor, her güne bir yaprak sakla, her yaprağa bir öykü sığdır mutluluk de adına. Nice güzel öyküler senin olsun. İyi ki doğdun.
Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hıç yitirmezsin. Yaş günün kutlu olsun.
Gülmek senin için bir tutku olsun eğer birgün ağlarsan o da mutluluktan olsun mutlu yıllar... iyi ki doğdun, iyi ki varsın.
Önce kar idin eridin çağlayan oldun, gonca idin açtın gül oldun, gözümde yaştın bittin gülücük oldun, bir yaş daha büyüdün iyiki doğdun.
Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğümgünün kutlu olsun.
Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler.
Hatırlarmısın doğduğun günü... Sen ağlarken herkes gülüyordu. Öyle bir ömür yasa ki öldüğünde herkes ağlasın, sen mutlulukla gülümse. İyi ki doğdun.
Kalbin hangi güzel şey için çarpıyorsa her doğan güneş sana onu getirsin doğum günün kutlu olsun.
Doğum gününün sana tıbbi şaşırtacak kadar sağlık melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle... Nice yıllara.
Doğan her gün senin için doğsun iki gözüm... Kalbimin doğumuyla beraber tüm doğum günlerin için.
Güneş kadar sıcak... Kar tanesi kadar berrak... Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle.
Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun Birtanem.
160 kısa karaktere neler sığdırabilirim diye düşünüyorum ancak aklıma mutlu bir yaş ve sevgi dolu nice yıllar dilemekten başka bir şey gelmiyor. Seni seviyorum.
Dalgalar vuruyor sahile,yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun.
Yıllar gelip geçiyor ama senin dostluğun ve sevgin hiç eskimiyor. Yaş günün kutlu olsun sevgili dostum!
Hayatımdaki en güzel insanın doğum gününü kutlarım. Daha nice nice güzel mutlu yaşlar olsun!
Doğum gününü canı gönülden kutlarım canım. En güzel yaşlar, mutlu yıllar senin olsun!
En şeker insana en şeker doğum günleri!