Anasayfa
Forum
E-kart
Şiirler
Hikayeler
Güzel sözler
Aşk Testi

Açıköğretim Fakültesi Final bütünleme ara sınavı sınav sonuçları

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi final, bütünleme ve ara sınavı sonuçlarını görebilmek için Açıköğretim fakültesi'nin resmi sitesinden E-posta adresi veya TC kimlik numarası ve şifreniz ile giriş yapınız : Açıköğretim Fakültesi

Yukarıdaki adresten kişisel dosyanıza ulaşabilir, adres değişikliği ve kişisel bilgilerde değişiklik yapabilir, sınav giriş belgeleri, sınav merkezleri, AÖF büroları, sınav duyuruları gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Kısaca artık Açıköğretim bürolarında yapılan bir çok işlemi artık online olarak buradan yapabilirsiniz. Fotoğraflı sınav giriş belgesi artık öğrencilerin adreslerine posta ile gönderilmemektedir, bu yüzden ya AÖF bürolarından yada bahsedilen şekilde sisteme şifreniz ile giriş yaparak kendiniz alabilirsiniz.

Açıköğretim için başvuru işlemleri ve kayıt nasıl yapılır?

Açıköğretim işletme fakültesi iktisat fakültesi yada diğer bölümler için farketmeksizin internetten başvuru işlemi yapabilirsiniz. Kayıt yaparken dikkat edilecek konu ise duyurulan gün ve saatler arasında yapılması gerektiğidir. Yeni kayıt, kayıt yenileme, yatay geçiş, dikey geçiş gibi bölümlerden başvuru işlemlerinizi işlemlerinizi başlatabilir, yine aynı adresten de başvuru için gerekli belgeleri de görebilirsiniz. Kayıt için : Açıköğretim Fakültesi kayıt

Sınava Girmek İçin Gerekli Belgeler

1) Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesi 2) Fotoğraflı ve Onaylı Özel Kimlik Belgesi (Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, pasaport, zorunlu askerlik görevini ifa eden er/erbaşlar ile askerî öğrenciler için askerî kimlik belgesi (muvazzaf askerler hariç), Türk vatandaşlığından izin ile ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait kartlar)

Sınava giriş için gerekli bu iki belgeden biri bile eksik olsa öğrenci sınava alınmaz! Öğrenciler Sınav Giriş Belgesinde yazılı olan sınav il, ilçe, bina, salon, sıra, tarih ve saatte sınava girmek zorundadırlar. Öğrenciler sınava girecekleri binayı sınavdan en az bir gün önce mutlaka görmeli ve sınav saatinden bir saat önce sınava gireceği binada hazır bulunmalıdırlar.

Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

Eğer şifre hatırlatma kaydı yaptırdıysanız  Şifre Hatırlatma sayfasına giderek yeni şifrenizi öğrenebilirsiniz. Diğer hallerde ne yapmanız gerektiğini  Şifremi unuttum adresinden öğrenebilirsiniz. Kayıp şifre durumunda telefon, posta, e-posta veya üçüncü şahıslar aracılığıyla yapılacak başvurularda şifre alamazsınız.