Anasayfa
Forum
E-kart
Şiirler
Hikayeler
Güzel sözler
Aşk Testi

En güzel aşk mesajları sevgi sözleri - cep sms hazır mesajlar sevgi mesajları yazıları - güzel sözler - aşk sözleri 4


Eller bana kalpsizsin diyor, doğru çünkü kalbimin sende olduğunu bilmiyorlar. Yağmurlu bir günde sana koşar gelirsem ıslak saçlarımı düzelt, başımı omuzuna yasla nemli dudaklarımı dudaklarına ansızın değdir.
Masum ve üzgün bir çocuk gibi konusursam, anla sana muhtacım ver ellerini ellerime yalanda olsa "Seni seviyorum" de.
Hadi gökyüzünden senin için tuttuğum, üzerine tüm duygularımı yüklediğim yıldızı al, yüreğimden yüreğine yollar var, hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla.
Duygular vardır anlatılmayan, sevgiler vardır kelimelere sığmayan, bakışlar vardır insanı ağlatan, insanlar vardir ki asla unutulmayan, işte sen de onlardansın.
Yaprak döken gençliğimin satır aralarında altı kırmızıyla çizilmis ve tırnak içine alinmış suskunluğumun baş harflerisin.
En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme , unutma ki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar. Gülmek senin için bir tutku olsun, olur da birgün ağlarsan o da mutluluktan olsun.
Kaplanla göz göze gelmis bir ceylan gibi ürkek bakışlarımda sensizlik, ıskalanmış hayallerimde gençliğim, eremediğim vuslatlarda ümidin.
Meleklerin saçları salkım salkım, havada dondurmadan kaleler ve her yerde kuş tüyü vadiler, bulutlara öyle baktim. Ama şimdi yalnızca güneşin önünü kesiyorlar, yağmur ve karla kaplıyorlar her yeri. Çok sey var yapabileceğim, bulutlar çikmasa yoluma.
Aşk dudaklarda kahkaha değil, gözlerdeki yaştır. Maksat sevgi uğrunda ölmek değil, uğrunda ölecek sevgili bulmaktır.
Ben, bir insanı sevme cesareti gösterdim; sen ise, bir insan olma cesaretini bile gösteremedin.
Kapının önünde aşk yapma aşkın gözü kördür ama komşularınki asla.
Kalbimde arama eski yerini sen gözümden akan sele karıştın.
Bir eski dost gibi hatırla beni bir selam ver yeter zahmet olmazsa unutmuş olsan da eski günleri adımı an yeter zahmet olmazsa.
Seni sordum sokak lambalarına bekleme boşa gelmez dediler boynumu büküp de baktım onlara halime acıyıp zavalli dediler.
Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim birgün bu ayrılık şarkılarını kurşuna dizeceğim ve seni benden ayırdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim.
Güller anlatsın sana olan sevgimi güller anlatsın yanlızlığımı çaresizliğimi yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım güller anlatsın.
Korkma sevgiden çekme ellerini bırak yaşasın yüreğin dizgin yakışmaz dörtnala bozkırlarda kısrağın. Untma gülün dikeni olmasa hiç bu kadar sevilir miydi?
Kurak çökse de, denizlerine gönlünün inan gözyaşlarımla sulardım seni sonuna değın ömrümün.
Ağlayışım terk edip gidişine değil. Ben sensizken, senden diye sensizliğini de sevmiştim. Sen, seninle, senide sensizliğini de alıp gittin.
Beni şair ettin, beni adam ettin, bana yazık oldu.
Aşkımızı istemeyenler bizi çekemeyenler, ayrılın artık diyenler, hey siz! Siz kazandınız!
Bahar gözlerine bakınca dalarım tutamam kendimi ağlarım.
Git dediğin yerler mi uzak yoksa sen mi?
Acılarımın prangası vermez ellerimi hüzünlerimin darağacına aştım kendimi.
Seni dün sevmedim dünler bitti seni bügünde sevmeyeceğim bu günlerde bitecek seni yarın seveceğim çünkü bebeğim yarınlar hıç bitmeyecek.