Aşk Masalı

  

İzlesene - izlesene.com - izlesene videoları - En güzel Videolar - Video izle
 

Youtube dünya çapında ün yapıp dünyanın en çok ziyaret edilen siteleri arasına girince internetin en büyük Dev Firması Google tarafından 2006 yılında astronomik bir ücretle satın alınır. Google satın aldıktan sonra popüleritesi gün geçtikte çok daha fazla artar Youtube'un.

Hal böyle olunca Youtube benzeri bir çok site bir anda bu pastadan pay almak için ortaya çıktı. Türk sitesi olarak bunlardan en önemlisi olarak izlesene.com 'u gösterebiliriz. izlesene.com kısa bir sürede kendine dev bir arşiv oluşturmuş ve Türk ziyeretçilerinin katkılarıyla da bunu her geçen gün de artırmaktadır.

İzlesene.Com 2006 yılında Nokta.Com internet teknolojileri ile hayata geçmiş ve çok kısa bir sürede Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sitelerinden brisi haline gelmiştir. Türkiye'nin ilk ve en büyük video topluluğu İzlesene.com 'da herkes video izleyebilir ve kendi videolarını paylaşabilir. İzlesene en büyük gücünü kendi çektikleri ya da yarattıkları videoları gönderen Türkiye'nin en büyük video topluluğundan almaktadır. Ayda 100 milyondan fazla videonun izlendiği izlesene, Türkiye'nin en çok ziyaret edilen ilk 100 sitesi içinde yer almaktadır ve günde 250 binden fazla tekil ziyaretçiye video keyfi yaşatmaktadır.

İzlesene.Com 'daki bir diğer güzellik ise Aile Filtresinin olması. Kullanıcılar siteye girdiklerinde Aile Filtresi açık bir şekilde giriyor. Eğer üye iseniz ve de 18 yaşından büyük iseniz bu aile filtresini kapatabiliyor ve de normalde gösterilmeyen ve filtreye takılan videolara da bu şekilde ulaşabiliyorsunuz. Bu yöntemle izlesene, özellikle ailelerin yaşları ufak çocuklarının izlemesi için endişe ettiği bir takım olumsuz videolardan da korumuş oluyorlar.

İzlesene Video Kategorileri :

Müzik Videoları
Komik Videolar
Amatör Videolar
TV / Magazin Videoları
Hayvan Videoları
Haber Videoları
Araba Videoları
Çocuk Videoları
Yetenek Videoları
Sağlık / Güzellik Videoları
Sinema / Film / Dizi Videoları
Spor / Maç Görüntüleri Videoları

inndir